Jak możesz pomóc Owcy?

Walczymy

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zwierzętom pod opieką Fundacji możesz pomóc na wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy listę kilku najczęściej wybieranych form wsparcia.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Finansowo” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

  • wesprzyj zwierzęta finansowo – wpłać darowiznę
  • wesprzyj zwierzęta stałym przelewem comiesięcznym dowolnej wysokości – dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli regularnie opłacać faktury za leczenie zwierząt i planować nasze działania dla zwierząt z wyprzedzeniem!

[/vc_column_text][vc_btn title=”Chcę przekazać darowiznę” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#666666″ outline_custom_hover_background=”#666666″ outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”left” link=”url:%2Fwspieram%2F||”][vc_column_text]Sprawdź, co dzięki darowiznom udało nam się zrobić w ubiegłym roku![/vc_column_text][vc_column_text el_class=”smaller”]Pamiętaj:

  • jeśli jesteś osobą fizyczną możesz odliczyć od swego dochodu darowiznę stanowiącą do 6% dochodu (zgodnie z art. 26, ust.1, punkt 9 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dn. 26.07.1991 r. z późniejszymi zmianami)
  • jeśli jesteś osobą prawną możesz odliczyć od dochodu kwotę darowizny do 10% dochodu osoby prawnej (zgodnie z art. 18, ust. 1, punkt 1 Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych z dn. 15.02.1992 r. z późniejszymi zmianami.).

Podstawą odliczenia darowizny jest posiadanie udokumentowanej wpłaty na konto bankowe organizacji – potwierdzenie dokonania przelewu lub wpłaty.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Materialnie” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Wesprzyj zwierzęta darowizną materialną, kup dla naszych zwierząt karmę, leki, środki czystości. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się co obecnie jest najbardziej potrzebne – napisz wiadomość: fundacja@locoslocos.com.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”wolontariat”][vc_column][vc_custom_heading text=”Przekaż 1% podatku” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego od lutego 2013 roku. Możesz jej przekazać swój 1% – dzięki niemu będziemy mogli jeszcze skuteczniej działać na rzecz zwierząt przez cały rok![/vc_column_text][vc_column_text]Zobacz co zrobiliśmy dzięki 1% w ubiegłych latach![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Zamów nasze publikacje dla szkoły lub biblioteki” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Fundacja opracowała i wydała kilka publikacji książkowych, filmowych a także grę planszową. Możesz je zamówić do swojej szkoły lub pobliskiej biblioteki za zwrot kosztów przesyłki.[/vc_column_text][vc_btn title=”Formularz zamówienia” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#666666″ outline_custom_hover_background=”#666666″ outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”left” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-long-arrow-right” link=”url:https%3A%2F%2Flocoslocos.com%2Fformularze%2Findex.php%2F923448%3Flang%3Dpl%23||target:%20_blank” add_icon=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Współpraca z biznesem” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Fundacja jest otwarta na współpracę z biznesem. Jeśli prowadzisz firmę przyjazną zwierzętom i chcesz wesprzeć nasze działania możesz to zrobić w następujący sposób:

  • przekazać darowizny rzeczowe – karmy, leki, środki czystości, sprzęt biurowy i multimedialny, produkty, które mogą stanowić nagrodę w konkursach i aukcjach
  • przekazać darowiznę finansową
  • przekazywać konkretny procent zysku ze sprzedaży swojego produktu
  • współpracować z nami na zasadzie wolontariatu pracowniczego
  • pomóc nam nieodpłatnie w prowadzeniu działań promujących prawa zwierząt – realizacja spotów, reklam, wsparcie graficzne, druk ulotek i innych materiałów Fundacji, wsparcie promocyjne.
  • pay roll – praktyka automatycznego potrącania, za zgodą pracownika, określonej kwoty z jego miesięcznych poborów na cele społeczne i charytatywne

[/vc_column_text][vc_column_text]A może masz własny pomysł na współpracę? Chcesz mieć pewność, że Twoje wsparcie zostanie dobrze wykorzystane? Chcesz wesprzeć organizację skuteczną, z długim stażem i pozytywnym wizerunkiem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio: tomek@locoslocos.com.[/vc_column_text][vc_column_text]Fundacja współpracuje tylko z firmami, których działania nie stoją w sprzeczności z celami statutowymi Fundacji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]