Nabór do projektu „Mają prawa? Sprawdzamy!”

Czujesz złość czytając o maltretowanych zwierzętach? Masz dość lekceważenia przez sądy i organy ścigania przestępstw na zwierzętach? Chcesz by prawo chroniło zwierzęta?

Nie bądź bezradny/na! Wybierz sprawczość i przekuj frustrację w konstruktywne działanie. Zostań jawnym/ną obserwatorem/rką społecznym/ą, uczestnicz w rozprawach i monitoruj działalność sądów albo prowadź monitoring mediów wyszukując informację o przemocy wobec zwierząt!

Wypełnij formularz – zgłoś się już dziś! Zrób to dla zwierząt! Zgłoszenia przyjmujemy do 14 marca 2021.

Uwaga techniczna: Jeśli masz problem z wypełnieniem poniższego formularza, możesz zgłosić swój udział pobierając i wypełniając formularz w formacie doc i przesyłając go na adres e-mail tomek@locoslocos.com.

Chcę (required)
Czy masz doświadczenie w pracy społecznej? (required)
Chcę być na bieżąco informowany/informowana o działaniach Fundacji Czarna Owca Pana Kota. Proszę o dodanie podanego adresu e-mail do listy mailingowej Fundacji Czarna Owca Pana Kota. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail przez Fundację Czarna Owca Pana Kota w celu wysyłania newslettera na warunkach opisanych w polityce prywatności. Wiem, że przysługuje mi prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. (required)