Bądź WonderYou i pomóż nam ratować zwierzęta!

Na ilustracji widoczne dwie osoby, mężczyzna i kobieta w strojach superbohaterów. W tle kosmos. Widoczny tekst: Zawsze po stronie zwierząt! Bądź WonderYou i pomóż nam ratować, edukować i inspirować w 2021 roku.

Co zrobiliśmy w ciągu ostatnich 11 lat?

5 monitoringów funkcjonowania prawnej ochrony zwierząt w Polsce zakończonych opublikowaniem raportów • bezpłatna platforma e-learningowa z Ustawy o ochronie zwierząt • 3 pionierskie książki o prawach zwierząt • 2 komiksy • 1 gra planszowa Inspektor Sowa • ponad setka szkoleń i warsztatów profesjonalizujących dla aktywistów prozwierzęcych z Polski, Białorusi i Ukrainy

To wszystko i wiele więcej zrobiliśmy z grantów i dofinansowań zewnętrznych – grantów, które pozyskaliśmy w ciągu ostatnich 10 lat. Obecnie jednak niemożliwe jest pozyskiwanie grantów na tego typu działania.

Zwierzęta ratujemy dzięki 1% i wpłatom darczyńców i darczyńczyń. Dlatego zwracamy się do Ciebie – zostań naszym grantodawcą/grantodawczynią. Pomóż nam dalej robić ważne rzeczy dla zwierząt. Tylko dzięki Twojej darowiźnie będziemy mogli działać w 2021 roku. To, co zrobimy w przyszłym roku dla zwierząt, zależy od tego, czy dziś nas wesprzesz!
Więcej o naszych działaniach