8 urodziny Owcy

13 marca Owca obchodziła swoje urodziny – to już ósme! W ciągu tych lat podejmowaliśmy wiele pionierskich działań, edukowaliśmy, szkoliliśmy, wydawaliśmy książki i realizowaliśmy filmy dokumentalne, wspieraliśmy w rozwoju i profesjonalizacji organizacje prozwierzęce z Polski, Białorusi i Ukrainy. Ratowaliśmy przede wszystkim życie zwierząt – udało się nam na wolność przywrócić blisko 400 ptaków, dla ponad 100 kotów, gryzoni, ptaków domowych znaleźliśmy dobre domy!

 

Zobacz co przez ten czas zrobiliśmy klikając infografikę i czytając we wpisie!

 

 

Jesteśmy szczególnie dumni z:  wydania przez Zastępcę Prokuratora Generalnego w maju 2016 roku rekomendacji dla podległych mu prokuratorów nt. standardów prowadzenia spraw z zakresu Ustawy o ochronie zwierząt, wnoszenia przez posłów interpelacji do Ministra Sprawiedliwości na bazie naszego raportu z monitoringu wymiaru sprawiedliwości, zdobycia szczegółowych danych nt. egzekucji zapisów Ustawy o ochronie zwierząt, uratowania życia ponad 500 zwierząt, profesjonalizacji polskich, białoruskich i ukraińskich organizacji prozwierzęcych, by mogły skuteczniej walczyć o zwierzęta, dotarcia z naszymi publikacjami o prawach zwierząt do tysięcy ludzi.

 

Możemy dalej działać na takim wysokim poziomie – jednak do tego potrzebujemy Twojego regularnego wsparcia! Dzięki Tobie będziemy mogli dalej działać dla zwierząt!

 

Wesprzyj nas:

➡ przekazując 1%: https://locoslocos.com/1-procent/

➡ przekazując darowizny: https://locoslocos.com/wspieram/

➡ wspierając zbiórki tematyczne: https://pomagam.pl/skrzydlatemarzenia

➡ robiąc zakupy przez portal Fanimani.pl i wybierając do wsparcia naszą organizację: https://fanimani.pl/fundacja-czarna-owca-pana-kota/

 

Dziękujemy!