Owca skończyła 9 lat – pomóż nam działać dalej!

Fundacja Czarna Owca Pana Kota obchodzi 13 marca swoje 9 urodziny! Radość związana z kolejnymi urodzinami i satysfakcja z tego, co dotychczas zrobiliśmy (o naszych osiągnięciach możecie przeczytać tutaj) łączą się ze smutną refleksją.

 

Rok 2018 może być ostatnim rokiem działań naszej organizacji, bo zwyczajnie brakuje pieniędzy i nie wiemy, jak uda nam się przetrwać najbliższe miesiące. Dlatego na 9 urodziny chcemy zebrać 9 tysięcy złotych – możesz nam w tym pomóc, wspierając naszą zbiórkę na ➡ pomagam.pl/9latowcy ⬅

 

Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli funkcjonować przez kolejne 5-6 miesięcy!

 

 

Dzięki pieniądzom z grantów przez ostatnie lata wydawaliśmy książki, kręciliśmy filmy, szkoliliśmy wolontariuszy z organizacji prozwierzęcych z całej Polski, ale też Ukrainy i Białorusi oraz opracowywaliśmy raporty i monitorowaliśmy wymiar sprawiedliwości. Wszystkie te środki musiały być przeznaczane „na ludzi”, bo „na zwierzęta” nikt nie daje grantów.

 

Zwierzętom pomagamy dzięki WASZYM 1% i darowiznom. Dzięki nim mogliśmy w ciągu ostatnich lat uratować życie kolejnym zwierzętom – łącznie prawie 400 ptaków wróciło na wolność, a 100 kotów, gryzoni i ptaków egzotycznych znalazło dom. 

 

Wesprzyj naszą zbiórkę, udostępnij nasz post w mediach społecznościowych, podaruj zwierzętom kolejne miesiące działalności Owcy!

Dziękujemy!